Küpsiste kasutamine

Veebileht www.cavitas.ee kasutab küpsiseid (inglise keeles: cookies).

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis laetakse veebilehe või veebilehe külastaja seadmesse (arvutisse, mobiili). Küpsised salvestatakse veebibrauseri failikataloogi (nt Internet Explorer, Firefox) seadme kõvakettale.

Küpsised koguvad anonüümset kasutajateavet, mis annab võimaluse muuta veebileht kliendi jaoks paremaks, parandades kasutuskogemust.

Küpsised jätavad meelde, et kasutate meie veebilehte ning külastajale on võimalik selle alusel reklaame edastada.

Küpsised ei sisalda isikuandmeid ja neid ei saa kasutada isiku tuvastamiseks.

Küpsised, mida veebilehel kasutatakse:

  1. Alalised küpsised – need salvestatakse veebilehe külastusel külastaja lõppseadmesse (mobiili, arvutisse) numbrite kombinatsioonina. Veebilehe korduval külastamisel jätavad need küpsised külastaja andmed ja tegevused veebilehel meelde ning aitavad vältida korduvat sisestamist. Küpsiste säilitamise aeg sõltub nende liigist.
  2. Seansiküpsised – neid salvestatakse seni, kuni veebilehe külastaja hoiab veebilehe avatuna, hoides meeles, et külastaja on teinud juba valiku ning võib sellega andmete korduvat sisestamist vältida.
  3. Jälitusküpsised – neid kasutatakse veebilehe statistika vaatamiseks ja analüüsiks.
  4. Kolmandate isikute küpsised – kasutame kolmandate isikute (nt Google) küpsiseid, et teenindada reklaame ja optimeerida turundust. Kolmandate isikute küpsised salvestuvad veebilehel külastaja lõppseadmesse, et hinnata veebilehe külastajale kuvatavaid reklaame ja nende sisu. Sellised küpsised võivad salvestada veebilehe külastaja geograafilise asukoha andmeid, nt IP-aadressi põhjal.

Juhul, kui veebilehe külastaja soovib küpsiste kasutamist piirata või keelata küpsiste salvestamise oma seadmesse, saab seda teha veebibrauseri sätete all.